Absorbent glass mat (AGM) gelişmiş kurşun-asit teknolojisi.
En iyinin de iyisine ulaşmak için AGM’ye geçiş yapın. En gelişmiş Absorbent Glass Mat teknolojisine sahip AGM aküyü seçtiğinizde, en zorlu araçlara ve aksesuarlara bile güç verebilen olağanüstü bir aküye sahip olursunuz. AGM aküler güvenlidir ve kırılsalar bile sızıntı yapmazlar. AGM teknolojisi geleneksel akülere göre üç kat daha fazla dayanıklılık sunduğu için, elektrik üreten frenleme sisteminin sağladığı enerjiyle akünün hızla şarj edilmesinin gerektiği gelişmiş Start-Stop sistemleri için idealdir.


ARACINIZ İLE UYUMLU START STOP AGM  / EFB AKÜ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.

Güncel Fiyat ve Bilgi için Lütfen bizi arayın

0532 424 05 85 | 0222 246 01 01

WHATSAPP DESTEKPowersports AGM akümüz aşırı zorlu koşullar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu ileri teknoloji ürünü, içindeki (AGM) kurşun-asit sayesinde uzun ömrü süresince maksimum güç sağlar ve hiçbir bakım gerektirmez.

Absorbent Glass Mat (AGM)

Bu özel AGM kurşun asit, aküdeki tüm asidi emer ve yüksek seviyede çevrimsel dayanıklılık sağlar. Bu da akünün perfomans kaybı yaşamadan defalarca şarj ve deşarj olabilmesini sağlar.

AGM Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

 

Start-stop özellikli arabalar için VARTA® gelişmiş AGM teknolojisi

AGM VARTA® aküsünün detaylı bir kesiti

AGM Aküler, AGM Akü, Start Stop AGM Aküler, Start Stop AGM Akü, Eskişehir AGM Aküler, Eskişehir AGM Akü, Eskişehir Start Stop AGM Aküler, Eskişehir Start Stop AGM Akü, AGM Aküler Fiyatları, AGM Akü Fiyatları, Start Stop AGM Akü Montajı, Start Stop AGM Akü Yerinde Değişim